Українське радіо Культура Українське радіо “Культура” (канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

Українське Радіо “Культура” – це радіо насамперед для тих, хто любить музику, літературу, театр, кіно і прагне долучитися в інтерактивному ефірі до обговорення найширшого спектру тем за участю відомих діячів культури і мистецтва – знаковими постатями в Україні.

Слухаючи Радіо “Культура” можна також почути найсвіжішу інформацію про новини сучасного українського і світового кіномистецтва, ознайомитися з репертуаром та прем’єрами провідних театрів столиці й інших міст України, а також дізнатися про фестивальне і концертне життя країни.

Журналісти редакції літератури представляють в ефірі Радіо “Культура” класичні і сучасні твори як українських, так і закордонних письменників у виконанні провідних українських акторів. Широко представлена в ефірі каналу Шевченкіана: звучать як фондові, так і сучасні записи творів Кобзаря. На каналі також багато науково-пізнавальних програм, зокрема, про мовні проблеми, книговидання, музейну справу, духовне життя християн.

Українське радіо Культура Щодня в ефірі Радіо “Культура” – радіовистави з фондів українського радіо або прем’єри радіовистав, підготовлені редакцією радіотеатру, а також інтерактивні передачі за участю акторів і театрознавців про проблеми і здобутки сучасного театру.

Надзвичайно широко представлена на каналі музична палітра: тут і духовна музика, і “вічна класика”, і симфонічна музика, і популярна пісня.

Кожен, хто хоч раз послухає канал “Культура”, гадаємо, не шукатиме іншого, адже тут є інформація на всі смаки.

Радіо “Культуру” можна слухати по трипрограмовому приймачу на третій “кнопці” в усіх областях України, а також на сайті Українського радіо Культура та через супутник “Хеллас Сат 2” на орбітальній позиції 39 східної довготи, частота 11512 МГців, поляризація горизонтальна, швидкість цифрового потоку 27500, корекція помилок ¾.

Слухати радіо “Культура” тут:

Українське радіо “Культура” в мережі:
Домашня сторінка Facebook