Благодійний концерт "Подаруй дитині любов" Запрошуємо вас взяти участь у вечірці-підтримки EX.ua Social party 2.0, яка пройде 20 березня в рамках благодійного проекту “Подаруй дитині любов”.

Всі кошти, виручені організаторами вечірки, будуть направлені на надання допомоги Пугачевського дитячому будинку-інтернату для дітей з глибокою розумовою відсталістю.

Мета проекту “Подаруй дитині любов” – реконструкція спального корпусу будинку-інтернату. Загальна сума необхідна для реалізації цієї мети 200 000 грн. За рік благодійної допомоги в рамках проекту вже проведена величезна робота: відремонтовано і облаштовано мед блок, ігрові кімнати та їдальня.

Наша спільна акція і проведення благодійної вечірки зі збору коштів, допоможе вийти на завершальний етап реконструкції приміщення та приведення життя кинутих і знедолених дітей в формат цивілізованих, людських умов існування.

Подарувати свою любов і підтримку прийдуть “Гайдамаки”, “Антитіла”, Qarpa, “М-Драйв”, Діля, Kishe, Jason Ovie, O.Torvald, Dj Sender та інші.

Місце проведення вечірки: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 19, Клуб-ресторан “Толстой”
Початок: 20 березня о 19:00

Благодійний проект “Подаруй дитині любов” в мережі:
Домашня сторінка Facebook