FREEhost.com.ua – доступний хостинг

Компанія FREEhost.com.ua – “самий надійний та зручний український хостинг”, була заснована в 2002 році студентами факультету прикладної математики Київського політехнічного університету України “КПІ”. За цей час ми надбали безцінний досвід та дипломи про закінчення навчання.

Ми вдячні успіху, насамперед тим, що ми надаємо дійсно якісний український хостинг, ми працюємо однаково добре з великими та малими клієнтами, та працьовитості, що змушує нас увесь час рухатися вперед.

Сьогодні компанія FREEhost.com.ua входить у трійку найбільших хостинг-провайдерів і реєстраторів доменів на українському ринку. Нашими клієнтами є відомі торгівельні марки, великі інвестиційні компанії та банки, корпоративні представництва бізнес-центрів.

Ми приділяємо особливу увагу питанням захисту інформації від несанкціонованого доступу. Віртуальні сервера клієнтів перебувають на незалежних серверних просторах і надійно захищені від зовнішніх проникнень.

З 2009 року, наша компанія є акредитованим LIR (Local Internet registry). Це дає нам можливість виділяти блоки IP адрес і реєструвати їх для своїх клієнтів.

У 2011 році ми запустили дата-центр FREEhost.UA, який відповідає стандарту tier 2+, та стали офіційним учасником найбільшої української мережі обміну траїфком UA-IX. Це вивело нашу компанію на істотно вищий рівень надання послуг.

Кількість користувачів українського хостингу: 58535
Кількість сайтів, що обслуговуються: 92763

Адреса: Україна, 01032, Київ, а/я 50
тел/факс: (044) 364 05 71
Веб-сторінка: www.freehost.com.ua
Facebook: www.facebook.com/freehostcomua